آبی تِک | زندگی بر مدار امنیت
سبد خرید خالی است.

عضویت در آبی‌تِک

خرید به قیمت همکاری

تا ۴۰% کمتر از قیمت مصرف کننده خرید کنید.

قیمت هایی که روی سایت مشاهده می کنید قیمت مصرف کننده می باشد.

برای مشاهده قیمت عمده لطفا فرم زیر را تکمیل کنید. کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس خواهیم گرفت.

توجه کنید: 

کارشناسان آبی‌تِک از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۳  هر دقیقه درخواست‌های ثبت شده را بررسی نموده و در صورت تکمیل بودن فرم درخواست شما در لحظه تایید می شود.

ویژگی های وب سایت آبی‌تِک

اگر فروشنده، همکار یا کارشناس نصب سیستم‌های حفاظتی هستید، آبی‌تِک برای شما امکانات ویژه‌ای در نظر گرفته است! برای اطلاع از این امکانات، کافی است اطلاعات خود را در فرم انتهای این صفحه وارد کنید تا ما در اولین فرصت، بعد از بررسی مدارک ارسالی، حساب همکاری شما را فعال کنیم. از آن پس، شما از امکانات زیر بهره‌مند می‌شوید:

قیمت گذاری ویژه همکار

قیمت‌گذاری ویژه همکار:

آن‌دسته از مشتریانی که حساب همکاری و نمایندگی آن‌ها تایید شده است، با ورود به حساب کاربری خود می‌توانند قیمت‌ متفاوتی از قیمت‌های سایت مشاهده کنند. این قیمت‌ها بر تمامی محصولات و برندها اعمال شده و تنها برای همکاران و نمایندگان نمایش داده می‌شود.

دریافت روزانه لیست قیمت

دریافت روزانه لیست قیمت:

لیست قیمت تمامی محصولات، به‌صورت تفکیک‌شده و روزانه در حساب کاربری همکاران بارگذاری خواهد شد. داشتن لیست قیمت روزانه، شرایط بهتری را برای فروش موفق و مطمئن همکاران گرامی فراهم خواهد کرد.

تخفیف ویژه همکاری

پیشنهادهای ویژه روزانه:

تخفیف‌های ویژه همکاران به‌صورت روزانه در پنل کاربری آن‌ها ارائه می‌شود. با توجه به استقبال همکاران از این امکان، تنها تعداد محدودی از هر تخفیف‌ در هر روز وجود دارد.

ثبت تلفنی سفارش

ثبت سفارش به‌صورت تلفنی:

آبی‌تِک برای سهولت و تسریع روند ثبت سفارش، امکان ثبت سفارش تلفنی را به صورت ویژه برای همکاران و نمایندگان فراهم کرده است. همکاران گرامی می‌توانند هرروز از ساعت ۹ تا ۱۸ از طریق تماس با واحد فروش آبی‌تک (داخلی ۱)، سفارش خود را ثبت کنند.

برای خرید اول میتوانید از کدتخفیف: OFF40 استفاده کنید تا ۴۰ هزار تومان تخفیف دریافت کنید.

سایت جدید آبی تک راه اندازی شد!

جهت بازدید از سایت به آدرس btech-co.com مراجعه کنید

//