آبی تِک | زندگی بر مدار امنیت
سبد خرید خالی است.

روش‌های ارسال

روش‌های ارسال تهران و کرج

۱. دریافت حضوری: با انتخاب این گزینه می‌توانید با مراجعه به انبار مرکزی آبی‌تِک، سفارش خود را دریافت نمایید.

نشانی انبار: تهران، خیابان جمهوری، مرکز تجاری علاءالدین ۲، طبقه ۵، واحد ۵۱۶

ساعت کاری انبار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۷ و پنجشنبه‌ها از ساعت ۹ الی ۱۴

۲. ارسال فوری (پیک موتوری): با انتخاب این گزینه، سفارش شما در روزهای کاری از ساعت ۹ الی ۱۷ در سریع‌ترین زمان ممکن (حداکثر ۲ ساعت) بسته‌بندی و توسط پیک ارسال خواهد شد. این روش ارسال ویژه مناطق ۲۲ گانه شهر تهران و شهرهای حومه می‌باشد. هزینه ارسال پیک در محل تحویل سفارش دریافت خواهد شد. در صورت ثبت سفارش در خارج از این بازه زمانی، سفارش شما در ابتدای بازه کاری بعدی ارسال خواهد شد.

۳. تیپاکس TIPAX: با انتخاب این گزینه، سفارش شما از طریق شرکت تیپاکس ارسال می‌شود. سفارش‌هایی که تا قبل از ساعت ۱۵ روز کاری ثبت می‌شوند، همان روز به تیپاکس تحویل داده خواهند شد. هزینه ارسال در محل تحویل سفارش و طبق تعرفه شرکت تیپاکس دریافت می‌شود. مدت زمان تحویل سفارش توسط شرکت تیپاکس، ۱ تا ۲ روز کاری زمان خواهد برد.

روش‌های ارسال شهرستان‌ها

۱. تیپاکس TIPAX: با انتخاب این گزینه، سفارش شما از طریق شرکت تیپاکس ارسال می‌شود. سفارش‌هایی که تا قبل از ساعت ۱۷ روز کاری ثبت می‌شوند، همان روز به شرکت تیپاکس تحویل داده خواهند شد. هزینه ارسال در محل تحویل سفارش و طبق تعرفه شرکت تیپاکس دریافت می‌شود. مدت زمان تحویل سفارش توسط شرکت تیپاکس، در شهرهای نزدیک ۱ تا ۲ روز کاری و در شهرهای دور، ۲ الی ۳ روز کاری زمان خواهد برد.

۲. باربری: با انتخاب این گزینه، سفارش شما از طریق شرکت‌های باربری ارسال می‌شود. سفارش‌هایی که تا قبل از ساعت ۱۷ روز کاری ثبت می‌شوند. همان روز توسط پیک شهری به باربری تحویل می‌گردد. مدت زمان تحویل سفارش توسط باربری، با توجه به شرکت باربری و فاصله شهر ۱ تا ۳ روز کاری زمان خواهد برد. توجه داشته باشید که هزینه ارسال دریافت شده توسط آبی‌تِک، بابت ارسال مرسوله از انبار آبی‌تِک تا باربری است هزینه اصلی حمل تا مقصد سفارش، توسط باربری از مشتری گرامی دریافت خواهد شد.

۳. ترمینال: با انتخاب این گزینه، سفارش توسط اتوبوس و سواری کرایه‌ای ترمینال ارسال خواهد شد. سفارش‌هایی که تا قبل از ساعت ۱۷ روز کاری ثبت می‌شوند. همان روز توسط پیک شهری به تعاونی مورد نظر شما تحویل می‌گردد. مدت زمان تحویل سفارش توسط ترمینال، با توجه به شرکت تعاونی و فاصله شهر ۱ تا ۳ روز کاری زمان خواهد برد. توجه داشته باشید که هزینه ارسال دریافت شده توسط آبی‌تِک، بابت ارسال مرسوله از انبار آبی‌تِک تا تعاونی ترمینال است هزینه اصلی حمل تا مقصد سفارش، توسط تعاونی مورد نظر از مشتری گرامی دریافت خواهد شد.

سایت جدید آبی تک راه اندازی شد!

جهت بازدید از سایت به آدرس btech-co.com مراجعه کنید

//