آبی تِک | زندگی بر مدار امنیت
سبد خرید خالی است.

درخواست نصب دوربین مداربسته [ خدمات نصب و اجرا ]

درخواست نصب دوربین مداربسته

درخواست نصب دوربین مداربسته [ با تعرفه مقرون به صرفه ]

در دنیای امروزی که امنیت برای همه ما امری حیاتی و ضروری محسوب می‌شود، تصمیم به نصب دوربین مداربسته می تواند یک قدم بزرگ در جهت افزایش امنیت شخصی و همچنین محیط کاری و یا زندگی شما باشد. در این مقاله، به بررسی چگونگی انتخاب، تهیه و درخواست نصب دوربین مداربسته و همچنین بهترین گزینه ها برای نصب دوربین مداربسته در تهران می پردازیم.

انتخاب دوربین مداربسته

اولین قدم در این راه این است که بدانیم چگونه یک دوربین مداربسته متناسب با نیاز خود را انتخاب کنیم. در این مرحله، باید به قابلیت های مختلف دوربین، از جمله تکنولوژی، رزولوشن، وضوح و کیفیت تصویر، قابلیت ضبط در شب و همچنین سایر ویژگی‌ها نظیر قیمت توجه نماییم.

جستجوی بهترین نصاب دوربین مداربسته

پس از آن که دوربین مداربسته خود را انتخاب نمودیم، باید به دنبال بهترین نصاب دوربین مداربسته باشیم. نصب دوربین مداربسته ممکن است در ابتدا ساده به نظر برسد، اما این کار پیچیدگی های بسیاری را با خود دارد و بهتر است از مشاوره و کمک یک تکنسین نصب دوربین مداربسته و یا یک شرکت معتبر نصب دوربین مداربسته بهره‌مند شویم همانطور که گفتیم نصب دوربین مداربسته ممکن است در ابتدا ساده به نظر برسد، اما به عنوان یک شرکت متخصص و دارای سال‌ها تجربه در زمینه نصب دوربین‌های مداربسته به شما پیشنهاد می‌کنیم که نصب دوربین مداربسته خود را به یک متخصص واگذار کنید. 

درخواست بهترین نصاب برای نصب دوربین مداربسته
درخواست نصب دوربین مداربسته در سراسر ایران
کیفیت کار ۹۵%
سرعت در کار ۸۲%
تجربه در کار ۷۲%

ما بارها با مشتریانی روبرو بوده‌ایم که با فرض این که نصب دوربین مداربسته کار آسانی است، به صورت خودسرانه اقدام به نصب دوربین مداربسته نمودند و در حین نصب دوربین خود با انجام یک اشتباه کوچک باعث وارد آمدن خسارت زیادی به دوربین مداربسته شده‌اند؛ به طوری که دوربین مداربسته غیر قابل تعمیر شده و مجبور به خرید مجدد این تجهیزات شده‌اند.

فرم درخواست نصب دوربین مداربسته

جهت مشاوره و درخواست نصب دوربین مداربسته میتوانید فرم زیر را تکمیل کنید.

خدمات نصب دوربین مداربسته در تهران

شهر تهران به عنوان پایتخت یک کشور ۸۵ میلیون نفری و همچنین جمعیتی بالغ بر ۱۵ میلیون نفر، یکی از شهرهایی است که نیاز به نصب دوربین مداربسته در اکثر اماکن آن ضروری به نظر می‌رسد. اگر شما در تهران زندگی می کنید، جهت نصب دوربین مداربسته انتخاب‌های بی‌شماری در زمینه خدمات نصب دوربین مداربسته تهران دارید. بعضی از این خدمات شامل اعزام نصاب دوربین مداربسته در محل، خدمات سرویس دوربین مداربسته و همچنین نصب دوربین مداربسته شبانه روزی می شوند. شرکت‌های بسیاری در زمینه نصب دوربین مداربسته شبانه روزی در تهران فعالیت می‌نمایند که این شرکت‌ها دارای امکانات کاملی نظیر تجهیزات، تکنیسین‌های نصب و تعمیرات دوربین مداربسته بوده و امکان اعزام نصاب دوربین مداربسته و همچنین تعمیرکار دوربین مداربسته در محل را دارند.

ثبت درخواست نصب دوربین مداربسته

ثبت درخواست

مشاوره جهت درخواست نصب دوربین مداربسته

مشاوره و کارشناسی

درخواست نصب و راه اندازی دوربین مداربسته

نصب و راه‌اندازی

تعرفه خدمات نصب دوربین مداربسته

اجرت نصب دوربین مداربسته چقدره؟ یکی از سوالات متداولی که در زمان درخواست خدمات نصب دوربین مداربسته با آن مواجه می‌شویم، آگاهی از هزینه و اجرت این خدمات می‌باشد. به طور کلی، تعرفه خدمات نصب دوربین مداربسته بستگی به عوامل متعددی نظیر نوع دوربین انتخابی، محل نصب دوربین مداربسته، و همچنین تعداد دوربین هایی که قرار است نصب شوند دارد. پیشنهاد می‌کنیم جهت آگاهی و اطلاع از این تعرفه‌ها با چندین نمایندگی نصب دوربین مداربسته تماس بگیرید تا بهترین قیمت نصب دوربین مداربسته را بدست آورید. این کار باعث می‌شود که بتوانید مجموع هزینه‌های نصب دوربین مداربسته را برآورد نمایید.

نحوه درخواست نصب دوربین مداربسته
درخواست نصب دوربین مداربسته از بی تک
درخواست نصب و راه اندازی دوربین مداربسته

ارتباط از طریق واتساپ

جهت برقراری ارتباط کلیک کنید.

ذکر یک نکته در این قسمت خالی از لطف نیست: بعضی از شرکت‌های نامعتبر و غیرقابل اطمینان در زمان مشاوره به شما هزینه‌های نصب را اعلام نمی‌کنند و یا حتی هزینه نصب را به صورت رایگان به شما اعلام می‌نمایند؛ اما پس از پایان کار و در زمان تحویل پروژه، یک صورتحساب نجومی با عناوین مختلفی نظیر هزینه‌های جانبی، لوازم مصرفی، هزینه هارد و … به شما ارائه می‌دهند و این شیوه باعث تحمیل هزینه‌های بیشتری نسبت به برآورد اولیه شما می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم در زمان عقد قرارداد، حتماً از شرکت مربوطه بخواهید که هزینه‌ها شامل اجرت، تعرفه خدمات و یا لوازم مصرفی را به صورت شفاف به شما اعلام کند.

هزینه خدمات نصب دوربین مداربسته (تابستان ۱۴۰۲)

خدمات نصب دوربین مدار بسته در مناطق مختلف تهران

بسته به محل زندگی یا کار شما در تهران، ممکن است به دنبال خدمات خاصی برای نصب دوربین مداربسته باشید، خدماتی نظیر نصب، عیب‌یابی، ارتقا و یا سرویس دوره‌ای دوربین مداربسته. برای مثال، اگر در غرب تهران زندگی می کنید و نیاز به خدمات نصب دوربین مداربسته غرب تهران دارید، می‌توانید با یک جستجوی ساده به بسیاری از این شرکت‌ها دسترسی پیدا کنید.

نصب و خدمات دوربین مداربسته

در پایان این نکته را به شما یادآوری می‌کنیم که برای حفظ امنیت و عملکرد بلند مدت دوربین های مداربسته خود، شما نیاز به شرکتی دارید که بتواند نصب و خدمات دوربین مداربسته را به صورت یکجا ارائه دهد. این شرکت ها باید توانایی ارائه خدمات متنوعی از جمله نصب دوربین مداربسته به صورت شبانه‌ روزی در تهران، تعمیر در محل، و سرویس دوره‌ای دوربین مداربسته را داشته باشند.

درخواست خدمات نصب دوربین مداربسته

همیشه به یاد داشته باشید که امنیت شما و عزیزانتان از هر چیزی ارزشمندتر است، بنابراین در انتخاب دوربین مداربسته و شرکت نصب دوربین مداربسته نهایت دقت را به خرج دهید. در سال‌های اخیر تکنولوژی نصب دوربین‌های مداربسته بسیار پیشرفت نموده است و همچنین هزینه نصب دوربین مداربسته نسبت به سال‌های گذشته بسیار کاهش یافته است. این مسئله  باعث شده است تا استفاده از این دوربین‌های مداربسته در بین عموم بسیار رایج شده و دوربین‌های مداربسته تبدیل به یکی از کالاهای اساسی هر کسب و کار و یا زندگی شود.

به همین دلیل شرکت‌هایی که در زمینه نصب دوربین مداربسته فعالیت می‌کنند نیز افزایش چشمگیری داشته و متاسفانه شاهدیم که درصد عظیمی از نصاب‌های دوربین مداربسته صرفاً به فروش و سود خود توجه نموده و از ارائه خدمات پس از فروش خودداری می‌نمایند و حتی گاهی اوقات پاسخ مشتری را نیز نمی‌دهند.

 

بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم در زمان درخواست خدمات نصب دوربین مداربسته، حتماً به معتبر بودن کالا و همچنین شرکت ارائه‌دهنده خدمات نهایت دقت و توجه را داشته باشید. یکی از مجوزهایی که می‌تواند نشانه معتبر بودن آن شرکت باشد، عضویت در اتحادیه سراسری و یا داشتن سایر مجوزهای قانونی باشد. در پایان برای شما امنیت، آرامش و اطمینان خاطر را آرزو می‌کنیم.

پاسخ به سوالات متداول

 بستگی به نیازها و اهداف شما دارد. برای مثال، اگر نیاز به تصاویر با کیفیت بسیار بالا دارید، دوربین‌های HD یا تحت شبکه مناسب خواهند بود. این دوربین‌ها علاوه بر تصویربرداری در روز، قابلیت ضبط و نمایش تصاویر به صورت رنگی در شب را نیز دارند.

هزینه نصب دوربین مداربسته بستگی به تعداد دوربین‌ها، نوع دوربین، مدل دوربین و پیچیدگی پروژه دارد. برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۴۷۶۲۹۰۰۰ تماس بگیرید.

   بله، اما توصیه می‌شود که این کار را به کارشناسان متخصص بسپارید. گاهی اوقات یک اشتباه کوچک می‌تواند آسیب زیاد و جبران ناپذیری به دوربین مداربسته شما وارد کند.

برای نگهداری و حفظ کارایی دوربین مداربسته کافی است دوربین خود را به صورت دوره‌ای و حداقل هر ۶ ماه یکبار سرویس نمایید. جهت انجام این کار از تکنسین‌های نصب دوربین مداربسته استفاده نمایید.

این بستگی به کیفیت دوربین و شرایط استفاده از آن دارد. با این حال، بطور کلی، دوربین‌های مداربسته باید حدود هر ۵ تا ۷ سال یک بار عوض شوند.

//